خدمات آموزشی

مرکز داده کاوان آماره بـا هدف گسترش علـوم در نظام آموزشی دانشگاهای کشور و بالا بـردن سطــح علمی و آگاهی دانشجویان با راه اندازی و  تشکیل کلاس های تقویتی خصـوصــی ونیمـه خصوصــی و برگــزاری کارگاهای آموزشی و آزمونهای تخصصی موجب اعتلای علمی دانشجویان می شود.

  • نرم افزار
  • آمار
  • ریاضی

خدمات پژوهشی

مر کز داده کاوان آماره با برخورداری از امکانــات موجود در دپارتمان ها و گروه های آموزشــی و مجمـــــوعه ای از کارشناسان متخصص و مجرب را در زمینه های آماری، تحصیلی، اقتصادو... آماده ارایه خدمات پژوهشــی و مشـــاوره ای به دانشجویان و سازمان هاست.

آخرین اخبار

اخبار پیام نور
دکتر سرلک در جمع اصحاب رسانه خبر داد:                       ...
ادامه مطلب
نمونه خبر 1
نمونه خبر 1نمونه خبر 1نمونه خبر 1نمونه خبر 1نمونه خبر ...
ادامه مطلب
نمونه خبر 2
نمونه خبر 2نمونه خبر 2نمونه خبر 2نمونه خبر 2نمونه خبر ...
ادامه مطلب

تدریس خصوصی

مرکز داده کـاوان آماره در راستای اهـدافی که برای دانشجویـان عزیز دارد از جمله خدماتی که ارایه میکند تدریـس خصــوصـی دروس دانشگاهی می باشد . جهت کسب اطلاعــات بیشتر در این زمینه می توانید اینجا را کلیک نمایید.

خبرنامه

خدمات مشاوره

نیاز به مشاوره در همه ی زمینه ها و استفاده از نظریه های سازنده ی دیگران همیشه تاثیر مثبتی بر روند پیشرفت موفقیت ها داشته است و این نیاز در حوزه های آموزشی اهمیت به سزایی دارد .در این راستا آماره برای عملی ساختن اهداف خود و ترغیت دانشجویان خدمات خود را به دانشجویان عزیز ارائه می نماید.

فرم ورود

Hide Main content block

نظام آماری

در دنیای امروزی آمار واطلاعات نقش اساسی در تصمصم گیری ها سیاست گذاری وبرنامه ریزی هر سیستم را داراست بطوری که در کلیه امور برنامه ریزی و ارزیابی میزان موفقیت یا عدم موفقیت هر سازمان جهت ایجاد یک نظام آماری کارامد از الزامات ضروری برای پیشبرد اهداف است . اماره با استفاده از متخصصین علم آمار در سطح دانشگاهای تراز اول کشور در تهیه ی سالنامه ها و نظام های آماری و استاندارد سازی داده اماده همکاری با مراکز صنعتی وتجاری است.  

 

نظرسنجی و تحقیقات بازار

این مرکز با استفاده از نیروهای آموزش دیده و نظارت و کنترل دقیق آمادگی اجرای نظرسنجی بر اساس نیاز شرکت ها و سازمان ها و واحدهای صنعتی و بازرگانی میباشد. و با استفاده از متخصصین دانشگاهی اقدام به تجزیه و تحلیل داده ها مینماید . لازم به ذکر است جلسات مشاوره و ارزیابی این موسسه "رایگان" است.

دعوت به همکاری

مرکز داده کاوان آماره به منظور تامین و تکمیل پژوهشگر و مدرس واستاد مورد نیاز خود از واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید کلیه ی متقاضیان واجد شرایط می توانند مشخصات خود وسایر اطلاعات لازم را در قسمت ارتباط با ما ارسال نمایند.

درباره آماره

آماره تلاشی است برای در کنار شما بودن ...
آماره نتیجه رویایی است که محقق شده است. رویایی برای داشتن جمعی کنار هم که در کار درانداختن طرحی نو هستند. ما کنار شما هستیم تا بتوانیم با همدیگر، جهان را به معادله ی ساده تری تبدیل کنیم. امید است که این جمع؛ که بهترین محققین و پژوهشگران را گرد هم آورده است؛ بتواند قدم هایی هر چند کوچک به سوی آن افق رویایی بردارد.( این مجموعه متشکل از گروهی از اساتید و متخصصین حوزه آمار و روش تحقیق در جهت پاسخ به نیازهای علمی و پژوهشی کشور و به منظور گسترش فرهنگ استفاده از علم آمار و روش تحقیق می باشد).
دفتر آماره آماده هر گونه همکاری در زمینه مشاوره در طرح های پژوهشی، آموزشی ، دانشجویی (پایان نامه، پروپوزال، سمینار، تحلیل آماری و مقالات علمی پژوهشی و نیز ترجمه متون تخصصی و عمومی) ، برگزاری کارگاه ها و دوره های تخصصی است.

راه های تماس با مرکز آماره

شما می توانید ......

آدرس ایمیل  : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس  : 222222-۰۲۱
فرم تماس با ما در سایت : www.amareh.ir/fa/index.php/contactus