خدمات آموزشی

  • نرم افزار
  • آمار
  • ریاضی

آخرین اخبار

آغاز ثبت نام وام های ...
cache/resized/1aed715305fb44e54872a621887c75ac.png
صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم بخشنامه ای درباره ثبت ...
ادامه مطلب

سفارشات

 لطفا در صورت تمایل به سفارش پروژه، از طریق فرم ارتباط با ما درخواست خود را مکتوب ارسال نمایید.

خبرنامه

Hide Main content block

نظام آماری

در دنیای امروزی آمار واطلاعات نقش اساسی در تصمصم گیری ها سیاست گذاری وبرنامه ریزی هر سیستم را داراست بطوری که در کلیه امور برنامه ریزی و ارزیابی میزان موفقیت یا عدم موفقیت هر سازمان جهت ایجاد یک نظام آماری کارامد از الزامات ضروری برای پیشبرد اهداف است . اماره با استفاده از متخصصین علم آمار در سطح دانشگاهای تراز اول کشور در تهیه ی سالنامه ها و نظام های آماری و استاندارد سازی داده اماده همکاری با مراکز صنعتی وتجاری است.  

 

نظرسنجی و تحقیقات بازار

این مرکز با استفاده از نیروهای آموزش دیده و نظارت و کنترل دقیق آمادگی اجرای نظرسنجی بر اساس نیاز شرکت ها و سازمان ها و واحدهای صنعتی و بازرگانی میباشد. و با استفاده از متخصصین دانشگاهی اقدام به تجزیه و تحلیل داده ها مینماید . لازم به ذکر است جلسات مشاوره و ارزیابی این موسسه "رایگان" است.

دعوت به همکاری

مرکز داده کاوان آماره به منظور تامین و تکمیل پژوهشگر و مدرس واستاد مورد نیاز خود از واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید کلیه ی متقاضیان واجد شرایط می توانند مشخصات خود وسایر اطلاعات لازم را در قسمت ارتباط با ما ارسال نمایند.

درباره آماره

آماره تلاشی است برای در کنار شما بودن ...
آماره نتیجه رویایی است که محقق شده است. رویایی برای داشتن جمعی کنار هم که در کار درانداختن طرحی نو هستند. ما کنار شما هستیم تا بتوانیم با همدیگر، جهان را به معادله ی ساده تری تبدیل کنیم. امید است که این جمع؛ که بهترین محققین و پژوهشگران را گرد هم آورده است؛ بتواند قدم هایی هر چند کوچک به سوی آن افق رویایی بردارد.( این مجموعه متشکل از گروهی از اساتید و متخصصین حوزه آمار و روش تحقیق در جهت پاسخ به نیازهای علمی و پژوهشی کشور و به منظور گسترش فرهنگ استفاده از علم آمار و روش تحقیق می باشد).
دفتر آماره آماده هر گونه همکاری در زمینه مشاوره در طرح های پژوهشی، آموزشی ، دانشجویی (پایان نامه، پروپوزال، سمینار، تحلیل آماری و مقالات علمی پژوهشی و نیز ترجمه متون تخصصی و عمومی) ، برگزاری کارگاه ها و دوره های تخصصی است.

راه های تماس با مرکز آماره

شما می توانید ......

آدرس ایمیل  : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس  : 222222-۰۲۱
فرم تماس با ما در سایت : www.amareh.ir/fa/index.php/contactus